صاحبان محترم خشکشوییها

امیدواریم با معرفی پلتفرم تحت وب بیست پی بتوانیم عملیات دریافت هزینه خشکشویی از مشتریان را برای شما تسهیل نماییم. دریافت هزینه های خشکشویی از مشتریان آسان است اگر از ابزاری کارآمد استفاده شود.

با مجوز پرداخت یاری بانک مرکزی

کافیست پذیرنده بیست پی شوید تا به آسان ترین روش امکان دریافت پول داشته باشید

دریافت اپلیکیشن ثبت نام پذیرندگان
Manage
iPhone
iPhone

بیست پی چیست؟

بیست پی یک پلتفرم تحت وب کارآمد برای دریافت هزینه خشکشویی از مشتریان است که به دور از هرگونه پیچیدگی مخصوص خشکشوییها طراحی گردیده است. در این بستر خشکشویی به عنوان یک پذیرنده ثبت نام شده و با استفاده از پنل تحت وب، هزینه خشکشویی را در قالب قبض برای مشتریان ارسال میکند. قبض بلا فاصله برای مشتریان پیامک شده و آنها از طریق لینک پرداخت پیامک شده به درگاه پرداخت بانکی هدایت می شوند و پس از مشاهده جزییات قبض اقدام به پرداخت می نمایند. همچنین کلیه مبالغ پرداخت شده از طرف مشتریان بدون واسطه به حساب خشکشویی واریز خواهد شد.

چالشهای دریافت هزینه خشکشویی

امروزه دریافت هزینه خشکشویی از مشتریان به عنوان یک موضوع پر چالش در صنعت خشکشویی مطرح می باشد . نبود یک ابزار کارآمد برای پرداخت غیرحضوری هزینه خشکشویی از مهمترین دلایل این امر می باشد. ابزاری که خشکشویی بتواند به راحتی برای مشتریان قبض هزینه خشکشویی صادر نماید، در صورت تمایل جزییات هزینه خشکشویی را به قبض پیوست نماید، از پرداخت یا عدم پرداخت مشتریان مطلع شود به راحتی به سوابق پرداختشان دسترسی و داشته باشد . به همین جهت بیست پی طراحی شده است تا خشکشویی بتواند:

به آسانی و بدون پیچیدگی

عملیات دریافت هزینه خشکشویی را مدیریت نماید.

چگونه ثبت نام کنم؟

به آسانی، کافیست به آدرس bistpay.com مراجعه نموده و در بخش ثبت نام پذیرندگان درخواست پذیرندگی خود را با ورود اطلاعات و بارگذاری مدارک لازم ثبت نمایید. اندکی منتظر بمانید تا پذیرندگی شما تایید شود.

user   ورود به پنل

tel   021-26401398    تماس با ما
https://my.bistpay.com
Ave
iPhone
iPhone

تبریک میگوییم

شما اکنون یک پذیرنده واقعی هستید. فقط یک گام دیگر باقی مانده است. وارد پنل کاربری بیست پی شوید و از طریق آن برای مشتریان قبض هزینه خشکشویی صادر نمایید، لیست مشتریان را مدیریت کرده و سوابق پرداخت آنها را مشاهده نمایید. شما نه تنها از طریق این پنل میتوانید عملیات دریافت هزینه را مدیریت نمایید بلکه به طیف گسترده ای از گزارشات و داشبوردها دسترسی دارید .

بیست پی مناسب برای ...

خوشبختانه بیست پی هیچ محدودیتی در ارائه سرویس به خشکشویی های کوچک، متوسط و بزرگ ندارد. همچنین بیست پی به طور کامل از خشکشویی های چندشعبه پشتیبانی می نماید.

مزایای بیست پی برای مشتریان

بیست پی نه تنها مزایای بسیاری برای صاحبان خشکشویی دارد بلکه مشتریان نیز از مزایای آن بی بهره نیستند. آنها به راحتی از مبلغ هزینه خشکشویی مطلع می شوند. فقط با یک کلیک بر روی لینک دریافتی از از جزییات آن مطلع شده و طریق پیامک، جهت پرداخت به درگاه بانکی هدایت میشوند. آنها با آرامش خاطر و بدون مراجعه حضوری هزینه را پرداخت می کنند. همچنین بدون نصب اپلیکیشن و با مراجعه به پنل وب از سوابق پرداخت خود مطلع شوند.


پلتفرم تحت وب حرفه ای برای دریافت هزینه های خشکشویی از مشتریان

صاحبان خشکشویی ها می توانند با استفاده پلتفرم تحت وب بیست پی به آسانی عملیات دریافت هزینه خشکشویی از مشتریان را مدیریت نمایند

ثبت نام پذیرندگانبیست پی؛ شریکی برای رونق‌ کسب و کار شما

در سال 1397 جمعی از نخبگان حوزه‌ی پرداخت کشور با توجه نیازمندی‌های این صنعت و کمبود های موجود تصمیم گرفتند تحولی در این حوزه ایجاد کنند. شرکت توسعه صنایع اعتماد بهسا (Best) با ایجاد نوآوری در ارائه سرویس‌های پرداخت نسل چهارم در کشور پاسخ‌گوی نیازهای مردم کشور عزیزمان تاسیس شد. هدف این شرکت ایجاد بستری امن و راحت برای پرداخت‌های خرد و کلان برای تمامی فروشگاه‌های کشور می‌باشد.
اپلیکیشن و سامانه این شرکت با نام تجاری بیست پی در این راستا تولید گردید.


روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷

تهران، میرداماد ، ضلع شمالی ، پلاک 185

[email protected]

View Larger Map

بهترین راهکار برای دریافت پول

مناسب برای کسب و کار های کوچک ، متوسط ، فروشگاه های آنلاین ، فروشگاه های شبکه های مجازی و اجتماعی ، صندوق ها ، بیمه ها ، و به طور کل تمامی افراد و کسب و کارهایی که نیاز به دریافت پول از مشتریان خود از راه دور دارند

ثبت نام پذیرندگان